Wybór przedszkola ma znaczenie…

Rodzice o nas

 • Wspaniała rodzinna atmosfera. Ciocie żyjące w wielkiej przyjaźni z dziećmi.(…) Warto było.

  Jerzy Szot
 • Szkoła, a tak naprawdę już pierwsze chwile po przekroczeniu progu nowej klasy pokazały, jak dobrze nasza córka była przygotowana do nowej rzeczywistości w jakiej tak szybko się znalazła. Cztery lata beztroskiego ale, uważam, dobrze wykorzystanego czasu w przedszkolu minęło w okamgnieniu.

  Piotr i Joanna Dzieża
 • Polecam Przedszkole wszystkim rodzicom, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom profesjonalną i czułą opiekę. (…) Dzieci nie mają czasu się nudzić.

  Mama Mikołaja i Maji Francuz
 • Jako dumna mama muszę się pochwalić, że syn jest jednym z najlepszych uczniów w klasie, nie miał żadnych problemów żeby odnaleźć się w nowym otoczeniu. Uczestniczył nawet w konkursach międzyszkolnych, w których zajmował czołowe miejsca.

  Magdalena Olsza
 • Zaangażowanie i ogromna kreatywność opiekunek – cioć spowodowały, że syn ogromnie się rozwinął, wykształcił dodatkowe umiejętności i obecnie bardzo dobrze uczy się w szkole.

  Anna i Michał Adamscy
 • Julcia zawsze lubiła śpiewać i tańczyć, ale to z przedszkola wyszła propozycja wyboru szkoły muzycznej po zakończeniu edukacji przedszkolnej. Dziś Jula jest uczennicą Szkoły Muzycznej I stopnia – odnosi pierwsze sukcesy w grze na skrzypcach, ale pewność siebie i wiarę we własne możliwości wyniosła właśnie z przedszkola.

  Aneta Dąbrowska
 • Niepowtarzalna atmosfera i ciepło panujące w tym przedszkolu dają nam, rodzicom, poczucie pewności co do poziomu opieki nad naszymi pociechami.

  Małgorzata i Paweł Tasior
 • Opiekunki – Ciocie pomagały naszej córce poznawać świat gwarantując przy tym świetną zabawę i pamiętając o jej indywidualnych potrzebach.

  Małgorzata i Rafał Pilińscy
 • Każde dziecko traktowane jest indywidualnie. Zawsze ze zrozumieniem.

  Agnieszka Białasek
 • Wszyscy się doskonale znają, a Panie widzą potrzeby i zainteresowania każdego dziecka indywidualnie. Są miłe, zawsze uśmiechnięte i wkładają całe serce aby dzieci czuły się dobrze.

  Jolanta i Dariusz Kwolek

Nasz zespół

01.jpg

Pedagog , metodyk, menadżer oświaty. Założycielka przedszkola. Nowoczesna i przedsiębiorcza, jest gwarancją jakości naszej pracy.

Zenona Kumorowicz

Prezes organu prowadzącego
Kopytko.jpg

Ekonomistka, anglistka, menadżer oświaty.

Ewa Kopytko

Dyrektor przedszkola
11.jpg

Autorytet wychowania przedszkolnego. Szacunek dla dziecka to zasada, na której od 17 lat buduje doświadczenie naszego  zespołu.

Kazimiera Wiercichowska

Dyrektor ds. pedagogicznych
13.jpg

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z dyplomem studiów tanecznych AWF. Jej zerówka to pełna przygód wyprawa po wiedzę.

Małgorzata Krupa

Wicedyrektor przedszkola
09.jpg

Doświadczony pedagog z bogatym warsztatem zawodowym. Tworzy atrakcyjne i bezpieczne środowisko dla rozwoju małego dziecka.

Jolanta Sedlak

Nauczyciel
02.jpg

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Delikatna w relacjach z dziećmi, skuteczna i oryginalna w dydaktyce.

Karolina Hołyst

Nauczyciel
12.jpg

Nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z językiem angielskim. Jej wyjątkowa kultura osobista gwarantuje świetny kontakt z dziećmi i rodzicami.

Aneta Farnaus-Gołda

Nauczyciel
08.jpg

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i muzycznej. Zaangażowanie, energia i konsekwencja pozwalają jej realizować z dziećmi ambitne plany pracy.

Agnieszka Zabajewska

Nauczyciel
05.jpg

Troskliwa opiekunka. Kreatywna i utalentowana, z entuzjazmem wspiera pracę nauczycieli.

Katarzyna Krawczyk

Asystent nauczyciela

Albumy

Piknik z okazji Dnia Dziecka

Piknik z okazji Dnia Dziecka

W ramach wieloletniej współpracy z Przedszkolem Specjalnym nr 100 w Krakowie, stwarzamy możliwość integracji dzieci pełnosprawnych z dziećmi niepełnosprawnymi. Bardzo ważne jest, aby już od...
Posted by
Zabawy samorzutne 1

Zabawy samorzutne 1

Obiad gotuje się na kuchence. Ola będzie odpoczywać czekając na rodzinę i oglądając naukowy program w „telewizji”.

Posted by

Dzień Dziecka – turniej Ringo 🙂

1 czerwca odbył się Dzień Dziecka w naszym przedszkolu. Z tej okazji przygotowałyśmy zabawę w podchody. Szukając swoich przedszkolnych przyjaciół , dzieci rozwiązywały zadania  pozostawione w...
Posted by
Sport codziennie

Sport codziennie

„W zdrowym ciele, zdrowy duch”- już najmłodsi znają to powiedzenie i chętnie się do niego stosują. Podczas zabaw ruchowych , gimnastyki zaspokajana jest naturalna potrzeba ruchu dzieci. W sali, w...
Posted by
Gimnastycznie

Gimnastycznie

Ćwiczymy w salach, w Przedszkolu 100, w parku – wszędzie gdzie się tylko da. Wszystkie dzieci lubią zabawę z przyborami.

Posted by
Lipcowy Festiwal Teatralny

Lipcowy Festiwal Teatralny

Zgodnie z naszą coroczną tradycją, lipiec jest miesiącem występów teatralnych naszych przedszkolaków. Dzieci więc mają okazję przeżywać niezwykłe wydarzenia kulturalne w roli zarówno widza jak i...
Posted by
Dzień Rodziny

Dzień Rodziny

29 maja, w grupie najstarszej, odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Rodziny i zakończenia roku szkolnego.

Posted by

Co słychać na naszym Facebook’u?

1 month ago
JESIEŃ W PARKU I W LESIE

Jesień w pełni! Dlatego przedszkolaki poznają jej skarby. Chodzimy do parku, by przyglądać się drzewom i ich liściom. Wzbogacamy jesienny kącik o kasztany, żołędzie, szyszki, orzechy oraz ... See more

1 month ago
Zabawy z literką "A"

"A literką fajną jest
A się zawsze wciśnie gdzieś
Wiele słów zawiera A
A A A A..."
Starszaki z os. Handlowego ze śpiewem na ustach utrwalały wygląd literki "A". Była wesoła piosenka, ... See more

1 month ago
Zdjęcia z posta użytkownika Przedszkole Kolorowe W Krakowie

Kolejne warsztaty kulinarne i kolejne pyszności 🙂
Dziś dzieci robiły pizzę. W końcu być we Włoszech i nie zjeść tradycyjnego włoskiego dania, czyli pizzy?! To nie możliwe.
Ciocie ... See more

1 month ago
Zdjęcia z posta użytkownika Przedszkole Kolorowe W Krakowie

Dziś w przedszkolu na ul. Wybickiego dzieci odbyły podróż do słonecznych Włoch. Wybraliśmy najszybszy środek transportu - samolot, spakowaliśmy walizki, odbyliśmy odprawę ... See more

1 month ago
RABKA 2019 - ZIELONE PRZEDSZKOLE

Każdy dzień w przedszkolu to świetna zabawa. Tu każdego dnia zdobywamy nowe umiejetności, które w przyszłości będziemy rozwijać. Nasze Przedszkolaki kochają swoje przedszkole. A ... See more

1 month ago
Zdjęcia z posta użytkownika Przedszkole Kolorowe W Krakowie

Dzieci z przedszkola na ul. Wybickiego rozpoczęły całoroczny projekt "Wędrówki mądrej główki" czyli liczenie, segregowanie, ważenie, doświadczanie, obserwowanie wśród przyrody.
Cztery ... See more

1 month ago
Zdjęcia z posta użytkownika Przedszkole Kolorowe W Krakowie

Dziś Ida wraz z rodzicami i dziadkami zrobili nam pyszną niespodziankę. Przygotowali dla wszystkich dzieci pyszne soczki. W buteleczkach przechowali dla nas smaki lata, które będzie tak miło ... See more

1 month ago
ZIELONE PRZEDSZKOLE - RABKA 2019

Za nami kilka wspaniałych dni spędzonych w Rabce. Pogoda dopisała, więc mogliśmy liczyć na wiele atrakcji. Na porządku dziennym były spacery po Parku Zdrojowych, chodzenie wokół tężni ... See more

1 month ago
Zdjęcia z posta użytkownika Przedszkole Kolorowe W Krakowie

W poniedziałek dzieci udały się do parku szukać Jesieni. I kogo spotkały? Panią Jesień we własnej osobie. Zbierała właśnie liście w parku. Dzieci zaśpiewały dla niej piosenki jesienne ... See more

1 month ago
Spacery w poszukiwaniu jesieni

Jesień już tuż, tuż, dlatego podczas spacerów do parku oglądamy drzewa i ich liście. Szukamy również skarbów do jesiennego kącika. Dziś udało nam się zebrać trochę kasztanów 🙂

« 3 of 15 »