To był miesiąc pełen wrażeń. 6 i 13 listopada odbyły się w naszych przedszkolach WARSZTATY MUZYCZNE, których głównym bohaterem był saksofon. Do przedszkola przyjechał pan, który zaczarował swoją muzyką wszystkie dzieci i poprowadził wspaniałe zabawy przy muzyce płynącej z saksofonu. Przedszkolaki miały okazję dokładnie zbadać nowy instrument i pomóc panu wydobyć z niego piękne dźwięki.

Tydzień później przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców na uroczyste akademie Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI. Dzieci zachwyciły recytowanymi wierszami i patriotycznymi pieśniami. Od tygodni przygotowywały się do występów pod czujnym okiem naszych wspaniałych cioć. To były wzruszające chwile a nas jako nauczycieli cieszy to, że udało się zaszczepić w przedszkolakach poczucie patriotyzmu i zainteresowanie historią Polski.

Tego miesiąca odbyły się też WARSZTATY  TEATRALNE, podczas których nasze przedszkolaki mogły wczuć się w role aktorów lalkowych. Piękne rekwizyty, prosto z teatru, przeniosły nas w magiczny świat. Jak zwykle pani Małgosia prowadząca zajęcia przygotowała ciekawe scenki z oprawą muzyczną, a dzieci opanowywały trudną sztukę posługiwania się lalkami na kijach.