Nowy rok szkolny 2016/2017 starszaki rozpoczęły wycieczką do Solilandii w Wieliczce. Dzięki wspaniałemu, wesołemu przewodnikowi było to ciekawe, niezapomniane wydarzenie.

20 września Milenka otrzymała II nagrodę w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Wspomnienia z wakacji” za piękną przestrzenną  pracę.

23 września powitaliśmy nową porę roku – jesień. Mama Olafa przygotowała dla dzieci warsztaty owocowo-warzywne, pięknie przebrane dzieci znalazły w parku Panią Jesień i bawiły się z nią, dostały w poczęstunku pieczone ziemniaki, a w przedszkolu wzięły udział w przygotowanym w ciekawej konwencji konkursie jesiennym, w którym pokazały się od najlepszej strony zarówno pod względem posiadanej wiedzy, jak i szlachetnej rywalizacji między grupami.