Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, w okresie od września do sierpnia.

Szczegółowe informacje poniżej dotyczą naboru na rok szkolny 2018/2019

Godziny otwarcia przedszkola: 7.00 – 17.00 Wybickiego; 7.00 – 17.00 Kolorowe i Handlowe

Nabór do przedszkola na nowy rok szkolny rozpoczyna się w lutym i trwa do wyczerpania wolnych miejsc. Zagwarantowane do 31 marca pierwszeństwo w zapisie mają dzieci uczęszczające już do przedszkola oraz ich rodzeństwo.

NIE POBIERAMY OPŁATY WPISOWEJ

Serdecznie zapraszamy do naszych przedszkoli. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego tygodniowego pobytu, który pozwoli zaobserwować jak dobrze dziecko czuje się  w stworzonym przez nas środowisku.

Kliknij TUTAJ aby pobrać kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola.

Cennik

• PRZEDSZKOLE NA OS. KOLOROWYM I HANDLOWYM
    pln miesięcznie
    pln dziennie - wyżywienie
  • Cena obejmuje zajęcia przedszkolne wraz z podstawową ofertą zajęć dodatkowych, w tym dla klasy zerowej intensywny, rozszerzony program językowego startu dla przedszkolaków  ‚KIDS TIPTOP ENGLISH’ .
  • PRZEDSZKOLE NA UL. WYBICKIEGO
    pln miesięcznie
    pln dziennie - wyżywienie
  • Cena obejmuje zajęcia przedszkolne wraz z podstawową ofertą zajęć dodatkowych, w tym dla klasy zerowej intensywny, rozszerzony program językowego startu dla przedszkolaków ‚KIDS TIPTOP ENGLISH’ .
  • Rytmika
  • Angielski