Rozpoczął się naturalnie oczekiwaniem na wizytę Mikołaja:) 6 grudnia  przybyła z prezentami, bawił się z dziećmi i przyjmował niezliczone dowody gorących uczuć.

7 grudnia wzięliśmy udział w przedstawieniu „Strażnicy zaczarowanej księgi” w Pałacu Krzysztofory.

16 grudnia Franio, nasz absolwent, razem ze swoimi rodzicami przygotował dla przedszkola koncert kolęd. Do udziału zaprosił swoich kolegów ze szkoły muzycznej. Grali kolędy i swoje popisowe utwory na różnych instrumentach, wspólnie i solo. Podzielili się swoją wiedzą o instrumentach i pozwolili dzieciom próbować gry na nich. Atmosfera była wspaniała, a spotkanie bardzo udane.

Przed świętami wszystkie grupy zaprosiły swoje rodziny na spotkania przy choince. Dzieci przygotowały piękne przedstawienia, a rodzice pyszny poczęstunek.