Nie w naszym przedszkolu 馃檪

Ca艂y miesi膮c towarzyszy艂 nam podnios艂y聽 nastr贸j, wsz臋dzie rozbrzmiewa艂y patriotyczne pie艣ni, kt贸re przedszkolaki wprost uwielbiaj膮 艣piewa膰. Dzieci przygotowa艂y dla rodzic贸w i dziadk贸w wspania艂膮 uroczysto艣膰 z okazji 11 listopada, odwiedzi艂y muzeum Armii Krajowej i wzi臋艂y udzia艂 w warsztatach „Czworono偶ni 偶o艂nierze”. Przebojem literackim tego miesi膮ca by艂a „Historia Piotrka” oraz „Dziadek i nied藕wiadek” 艁ukasza Wierzbickiego.

18 listopada, na zaproszenie Wydzia艂u Sportu UMK, wzi臋li艣my udzia艂 w zaj臋ciach sportowych w Tauron Arenie.

30 listopada, jak nakazuje tradycja, w przedszkolu odby艂 si臋 kolorowy i b艂yszcz膮cy Bal Andrzejkowy ze wszystkimi wr贸偶bami i zabawami, kt贸re tak si臋 wszystkim podobaj膮 馃檪

Bardzo wa偶nym wydarzeniem by艂o uruchomienie projektu pt. PRZEDSZKOLNA WYPO呕YCZALNIA – POLECAM DO CZYTANIA… Zgromadzili艣my udost臋pnione przez dzieci ich ulubione ksi膮偶ki, kt贸rymi chcia艂y podzieli膰 si臋 z kolegami. Urz膮dzili艣my pi臋kny, profesjonalny k膮cik, wszystkie pozycje zosta艂y starannie skatalogowane, stworzono regulamin wypo偶yczalni, wyznaczono dy偶urnych i wypo偶yczalnia ruszy艂a budz膮c du偶e zainteresowanie i ch臋膰 czytania.

Zosta艂 te偶 og艂oszony kolejny konkurs rodzin. Zgodnie z przewodnim tematem tegorocznej pracy przedszkola rywalizacja dotyczy aktywnego i kreatywnego czytelnictwa, a tytu艂 konkursu to: „Pami臋tnik czytaj膮cej rodzinki”. Konkurs jest bardzo wymagaj膮cy i trwa 6 miesi臋cy. Wszystkim uczestnikom ju偶 gratulujemy podj臋cia trudu i 偶yczymy wielkiej satysfakcji i sukces贸w.