1 czerwca odbył się Dzień Dziecka w naszym przedszkolu. Z tej okazji przygotowałyśmy zabawę w podchody. Szukając swoich przedszkolnych przyjaciół , dzieci rozwiązywały zadania  pozostawione w drodze do parku w kolorowych kopertach. Gdy dotarliśmy do celu czekały na nas wspaniałe sportowe atrakcje. Odbył się turniej RINGO, na przygotowanym przez ciocię Paulinkę boisku. Zabawa była wspaniała 🙂

Related posts

Sport codziennie

Sport codziennie

„W zdrowym ciele, zdrowy duch”- już najmłodsi znają to powiedzenie i chętnie się do niego stosują. Podczas zabaw ruchowych , gimnastyki...

Posted
Gimnastycznie

Gimnastycznie

Ćwiczymy w salach, w Przedszkolu 100, w parku – wszędzie gdzie się tylko da. Wszystkie dzieci lubią zabawę z przyborami.

Posted
Mistrzowska partia

Mistrzowska partia

Kubuś walczy o zwycięstwo w zawodach. Trzeba być czujnym, niczego nie można być pewnym w grach strategicznych.

Posted