Rekrutacja

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, w okresie od września do sierpnia.

Godziny otwarcia przedszkola: 7.00 – 17.00 Wybickiego; 7.00 – 17.00 Kolorowe i Handlowe

Nabór do przedszkola na nowy rok szkolny rozpoczyna się w marcu i trwa do wyczerpania wolnych miejsc. Zagwarantowane do 31 marca pierwszeństwo w zapisie mają dzieci uczęszczające już do przedszkola oraz ich rodzeństwo.

NIE POBIERAMY OPŁATY WPISOWEJ

Serdecznie zapraszamy do naszych przedszkoli. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego tygodniowego pobytu, który pozwoli zaobserwować jak dobrze dziecko czuje się  w stworzonym przez nas środowisku.

W roku szkolnym 2018/2019 Marszałek Województwa Małopolskiego udzielił darowizny ruchomości dla każdej placówki Prywatnego Przedszkola nr 18 w postaci oczyszczaczy powietrza. Oczyszczacze powietrza zostały przekazane przez Marszałka województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

Kliknij TUTAJ aby pobrać kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola.

Cennik

640 PLN miesięcznie
17 PLN dziennie – wyżywienie

Cena obejmuje zajęcia przedszkolne wraz z podstawową ofertą zajęć uzupełniających (aktualna informacja, odpowiednio, w placówce).

Imię

Nazwisko

Temat

Treść wiadomości

Załącznik

Przepisz kod z obrazka:

Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Ciężarówka.

Kliknij TUTAJ aby pobrać kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola.