Rekrutacja

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku, w okresie od września do sierpnia.

Godziny otwarcia przedszkola: 7.00 – 17.00 Wybickiego; 7.00 – 17.00 Kolorowe i Handlowe

Nabór do przedszkola na nowy rok szkolny rozpoczyna się w marcu i trwa do wyczerpania wolnych miejsc. Zagwarantowane do 31 marca pierwszeństwo w zapisie mają dzieci uczęszczające już do przedszkola oraz ich rodzeństwo.

NIE POBIERAMY OPŁATY WPISOWEJ

Serdecznie zapraszamy do naszych przedszkoli. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego tygodniowego pobytu, który pozwoli zaobserwować jak dobrze dziecko czuje się  w stworzonym przez nas środowisku.

Kliknij TUTAJ aby pobrać kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola.

Cennik

710zł miesięcznie
17zł dziennie – wyżywienie

Cena obejmuje zajęcia przedszkolne wraz z podstawową ofertą zajęć uzupełniających (aktualna informacja, odpowiednio, w placówce).

Opłaty w roku szkolnym 2024/2025:

800zł opłata stała miesięczna (700zł rodzeństwo)

20zł całodzienne wyżywienie

Imię

Nazwisko

Temat

Treść wiadomości

Przepisz kod z obrazka:

Please prove you are human by selecting the house.

Kliknij TUTAJ aby pobrać kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola.